Praca dla doradców ubezpieczeniowych w Gdańsku

Cenisz Sobie stabilność?

Lubisz ludzi?

Zależy Ci na rozwoju?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

01
Oferty

Doradca Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenia w sprzedaży (mile widziane)
  • Zaangażowania w pracę i samodyscypliny
  • Pozytywnego nastawienia do klienta
  • Biegła umiejętność pracy z komputerem i programami biurowymi.

Obowiązki:

  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych
  • Obsługa klientów biura
  • Ewidencjonowanie sprzedaży
  • Prace administracyjne i porządkowe

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciągle się rozwijamy, dlatego awans jest w zasięgu ręki
  • Dostarczamy wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
  • Cykl specjalistycznych szkoleń, zdobywanie doświadczenia i podnoszenie Twoich kwalifikacji.

Opis dodatkowy

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Aplikacje prosimy składać z dopiskiem: „Doradca klienta”, na adres: biuro@dykta.com

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas lub zostaw numer!
Dodaj załączniki

Zmień dodane załączniki